Skip to main content

Jako jedyny polski przedstawiciel grupa Cemetery of Scream wystąpi na tegorocznej edycji największego międzynarodowego rock / metal festiwalu we wszystkich krajach post ZSRR i w tej części Europy – Global East Rock Festival. Krakowscy pionierzy klimatycznego metalu zaprezentują się obok takich sław jak Manowar, Venom, Moonspell, The Gathering, Mayhem czy Obituary. Festiwal odbędzie się w dniach 2, 3 i 4 września 2010 roku na dużym stadionie „Mototrack -Chayka” w Kijowie na Ukrainie.

Aktualnie potwierdzone zespoły: Manowar, HammerFall, Dark Tranquillity, The Gathering, Moonspell, Oomph!, Cemetery of Scream, Venom, Sabaton, Mayhem, Obituary, Sirenia, Haggard, Eluveitie, Mnemic ,Diablo Swing Orchestra, Rotting Christ, Cruachan, Bonfire, Fleshgore, Preternatural, Manic Depression, Infinite Tales, Vic Anselmo, Balfor, Deviant Syndrome, W.H.I.T.E.

Oracle
17138 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj