Skip to main content

Bydgoski zespół na początku roku zapowiedział swój pierwszy od 13 lat długogrający album singlem „Coraz Dalej„, a teraz udostępnia kolejny utwór promujący to wydawnictwo, zatytułowany „Tylko i aż tyle„. Płyta „Upadek” ukaże się 17 lutego nakładem wydawnictwa Piranha Music.

POSŁUCHAJ SINGLA:

Za brzmienie odpowiedzialny jest Szymon Grodzki (Invent-Sound Studio), natomiast okładkę oraz całą oprawę graficzną wydawnictwa zaprojektował TomaszDzimira.

Zespół powstał w Bydgoszczy w 1990 roku i mimo wielu zmian w składzie działa aktywnie do dziś, mając na koncie kilka wydawnictw, które bez wątpienia można uznać za kamienie milowe polskiej sceny HC. Ich ostatni pełny album, „Whatever It Takes, Whatever It Wrecks„, ukazał się w 2010 roku i był dla zespołu nowym otwarciem w odświeżonym składzie. Od tego czasu Schizma wydała jeszcze 2 świetnie przyjęte EPki „Dla Was” (2013) i „O Nas” (2017), na których powrócili do szczerych, zaangażowanych tekstów w języku polskim. „Upadek” to 12 nowych utworów będących naturalną kontynuacją dwóch wspomnianych EPek, jednak nie zabranie tu świeżych muzycznych patentów i nowej dawki frustracji na otaczający nas świat.

Album można zamawiać w preorderze:

SCHIZMA W SIECI:

https://www.facebook.com/schizma
https://www.instagram.com/schizmahxc/

Oracle
17073 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj