Skip to main content

Bones  Sons of SleazeWydawca:  Planet Metal

Trzech zasłużonych w scenicznych bojach Amerykanów tworzących obecnie pod wspólną nazwą Bones postanowiło wypluć na ten łez padół kolejne ociekające flegmą bluźnierstwo w postaci drugiego długogrającego materiału zatytułowanego „Sons of Sleaze”, którym to dziś od samego rana dręczę bębenki.

Materiał nie od razu zaskoczył, ale teraz bardzo dobrze mi się go słucha. Amerykanie prezentują nam na tym wydawnictwie swoją wersje Death Metalowego rozpierdolu dla wielbicieli klimatu Zombie/Gore wzbogacając to wszystko o Crustowe zamieszanie, Thrashowy smaczek oraz delikatną nutkę Rock’n’ Rollowego szaleństwa. Brudne to i gęste jak szlam z dna szamba, a i śmierdzi podobnie. Dodatkowym atutem jest tu prymitywne i kanciaste brzmienie dzięki czemu płyta ta sprawia wrażenie jeszcze bardziej odrażającej. Nie da się ukryć: trzeba mieć trochę nie po kolei pod czaszką żeby tworzyć taką syfiastą i dziką muzykę. Trzeba też mieć trochę nie po kolei żeby takiej muzyki słuchać hehe.

Mi tam się podoba, bardzo dobry materiał i każdy, komu smakuje kaszanka, flaki, tatar i zupa z płuc powinien po ten materiał sięgnąć. Nie byle jaki to strzał!

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Poisoned Breed  
2. 13  
3. Frozen Vein  
4. Sons of Sleaze  
5. 1000 Lies  
6. Suicide  
7. Bad Signs  
8. Maggots  
9. Cold Knife  
10. Mindfucked  
11. 647 Bastards  
12. Fear of Napalm
Pathologist
1126 tekstów

Skomentuj