Skip to main content

amenraAgencje Go Ahead i P.W. Events zapraszają na jedyny w Polsce koncert firmowany znakiem belgijskiego kolektywu 'Church of Ra’.
W ramach europejskiej trasy, 24. kwietnia przyszłego roku, wystąpią: AMENRA (Bel) – zespół znany bywalcom Asymmetry Festival, sludge/core’owa formacja, która kolejnymi swoimi płytami wydeptuje twardo nowe ścieżki w ciężkim, postowym graniu.
Niebagatelnym zwrotem akcji w tym wydarzeniu będzie ambientowy projekt TREHA SEKTORI, który równie mocno oddziałuje na publikę dźwiękiem, jak i obrazem. Niepokój i konsternację wśród publiki będzie można niewątpliwie nazwać sukcesem ich występu.
OATHBREAKER to grupa czerpiąca z przeróżnych gatunków dźwiękowej ekstremy, od hardcore przez klasyczny doom po black metal, co znajduje doskonałe i wyważone odbicie w ich repertuarze. Fani Converge czy Rise And Fall będą z pewnością ukontentowani.
Ostatnią nazwą w tym zestawie jest HESSIAN, znany ze wspólnych występów z OATHBREAKER pod nazwą 'Church of Ra’. Nisko zestrojone, chaotycznie brzmiące gitary, crustowe nieokiełznanie i d-beat zagrany na najwyższym poziomie – wszystko to zawiera się w ich krótkich, ale do bólu treściwych utworach.

Bilety na ten koncert dostępne są już w sieciach bileterii Eventim, eBilet, Ticketpro oraz sklepach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. Bilety kolekcjonerskie można nabywać poprzez stronę www.pwevents.pl, w klubie Proxima i Ticketclub.

Zapraszamy!

’Church of Ra’ European Tour 2014

AMENRA
TREHA SEKTORI
OATHBREAKER
HESSIAN

24.04 Proxima / WARSZAWA
start 19:00
bilety 60/70 pln
do nabycia: Eventim, Ebilet, Ticketpro, kolekcjonerskie: pwevents.pl, Proxima, Ticketclub
Wyd. na FB: https://www.facebook.com/events/590523977683817
Wyd. na Lastfm:http://www.lastfm.pl/event/3744580+%27Church+of+Ra%27+European+Tour+2014

Oracle
17138 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj