Skip to main content

Agiel  Dark PantheonsWydawca: Deepsend Records

Ja pierdolę. Jeśli ktoś powiedziałby mi, że istnieją zespoły mieszające ze sobą gothic i grind to zabiłbym go śmiechem i zapisał do komisji Macierewicza. Ale usłyszałem Agiel.

Nowojorczycy zaczęli właśnie od grania brutalnego grind core’a, potem zapadli w śpiączkę na kilka lat. Teraz powracają z EPką „Dark Pantheons”. A na niej – mariaż brutalnego technicznego death metalu i gotyku. Jak to brzmi, poza tym, ze potwornie? Hmm… ustawicie obok siebie dwie wieże, w jednej puśćcie na przykład Dying Fetus, a w drugiej Therion w aktualnej odsłonie. Gość growluje, muzyka napierdala, sypią zaawansowane technicznie solóweczki, a wszystko okraszone jest smyczkami, symfonią i damskimi chórkami – to jest jakaś kpina. To jest wręcz żałosne. Zastanawiam się w ogóle, komu ta muzyka może się podobać? Bo wątpię, by ktoś kto zjadł na metalu zęby w jakikolwiek sposób zainteresował się twórczością Agiel. To tylko EPka, ale poświęciłem na nią półtorej godziny swojego cennego czasu – tyle mniej więcej potrzeba, by odtworzyć „Dark Pantheons” cztery razy. I był to czas stracony, ze wszech miar.

Nie wiem, co kieruje ludźmi, że wydają takie gówna i że je kupują. Pierwsi chyba wstydu nie mają, drudzy zaś – pomysłów na lepsze spożytkowanie pieniędzy.

Ocena: 2/10

Tracklist:

1. Dark Pantheons  
2. Deeds Rendered Upon The Flesh  
3. The Awakening  
4. Serpent Masquerade  
5. Andromeda

 

Oracle
16828 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Wieści od Malthusian

OracleOracle6 marca 2015
Newsy

Ars Macabra po raz trzeci

OracleOracle26 stycznia 2013

Skomentuj